Կանոնների գրանցում 31.03.2025 Տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի կողմից սույն թվականի մարտի 19-ին գրանցվել են Բյուրոյի անդամների ընդհանուր ժողովի կողմից հաստատված «Երաշխավորման ֆոնդի» RL 1-010 կանոններում (այսուհետ՝ Կանոններ) կատարված փոփոխությունները և լրացումը, որոնք ուժի մեջ են մտել սույն թվականի մարտի 19-ին։
Թափուր աշխատատեղի մրցույթ 27.03.2025 Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրոն փնտրում է Ռազմավարության Իրագործման և Կառավարման մասնագետի, ով պատասխանատու կլինի ընկերության մշակված ռազմավարության իրականացման գործում
ԱՊՊԱ համակարգի 2025-2028թթ․ ռազմավարություն 12.03.2025 ԱՊՊԱ համակարգի 2025-2028թթ․ ռազմավարություն
Թափուր աշխատատեղի մրցույթ 25.02.2025 Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրոն հաշվապահի թափուր հաստիքը համալրելու նպատակով փնտրում է հաշվապահի։
«Lիգա Ինշուրանս» ապահովագրական ՓԲԸ -ն վերանայել է ԱՊՊԱ պայմանագրերով ապահովագրավճարների հաշվարկման իր մոդելը 31.01.2025 Տեղեկացնում ենք, որ «Լիգա Ինշուրանս»
«Սիլ Ինշուրանս» ապահովագրական ՓԲԸ -ն վերանայել է ԱՊՊԱ պայմանագրերով ապահովագրավճարների հաշվարկման իր մոդելը 22.01.2025 Տեղեկացնում ենք, որ «Սիլ Ինշուրանս»
«Նաիրի Ինշուրանս» ՍՊԸ-ն վերանայել է ԱՊՊԱ պայմանագրերով ապահովագրավճարների հաշվարկման իր մոդելը 09.01.2025 Տեղեկացնում ենք, որ «Նաիրի Ինշուրանս» ՍՊԸ-ն
Հակակոռուպցիոն համապատասխանության հռչակագիր 30.12.2024 Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրոն
Կանոնների փոփոխության ներդրման մասին 04.12.2024 Տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի դեկտեմբերի 20-ին, տեխնիկական հնարավորությունների ներդրման ապահովմամբ
Շնորհավոր ապահովագրողի օր 19.11.2024 Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրոն ջերմորեն շնորհավորում է ապահովագրության ոլորտի բոլոր մասնագետներին