«Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրո» ՀԿ-ն (այսուհետ՝ Բյուրո) հայտարարում է մրցույթ 26.09.2023 «Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրո» ՀԿ-ն (այսուհետ՝ Բյուրո) հայտարարում է մրցույթ 2023թ-ի դեկտեմբերի 31-ին ավարտվող տարվա ֆինանսատնտեսական գործունեության աուդիտի իրականացման նպատակով:
Հարգելի պարտապաններ 26.09.2023 Տեղեկացնում ենք, որ տեխնիկական խնդիրների
RL 1-001 կանոնների Հավելված 8․1-ի աղյուսակների փոփոխությունների ներդրման մասին 18.08.2023 Տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի օգոստոսի 29-ին,
Թափուր աշխատատեղի մրցույթ 29.07.2023 Գլխավոր հաշվապահ
RL 1-001, RL 1-003 կանոնների գրանցում 29.06.2023 Տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի կողմից գրանցվել են Բյուրոյի խորհրդի կողմից հաստատված՝ Բյուրոյի կանոններում կատարված հետևյալ փոփոխությունները և լրացումները՝
Թափուր աշխատատեղի մրցույթ 16.06.2023 Հաշվապահ
Կանոնադրության գրանցում 30.05.2023 Տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի կողմից սույն թվականի մայիսի 24-ին գրանցվել է
Հայտարարություն 29.03.2023 Հարգելի քաղաքացիներ, հաշվի առնելով հանրության շրջանում տարածված որոշակի տեղեկատվությունը՝ կապված
RL 1-001 կանոնների գրանցում 22.03.2023 Տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի կողմից
RL 1-006 կանոնների գրանցում 20.03.2023 Տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի կողմից սույն թվականի մարտի 15-ին գրանցվել են Բյուրոյի խորհրդի կողմից հաստատված «Հայաստանի Ավտոապահովագրողների Բյուրոյի կողմից բողոք-պահանջների քննության» RL 1-006 կանոններում կատարված փոփոխությունները և լրացումները